top of page
20210621_212808.jpg

Atpūtas izbraucieni ar klasiski eleganto Kapteiņa Laivu DĀVIDS 
 Pilsētas Kanāls     Daugava     Baltezers     Mazā Daugava     Ķīšezers     Lielupe     Sarkandaugava    Buļļupe     Jūras Vārti     Jūsu sapņu maršruts

Kapteiņa Laivas Dāvids noteikumi

Mums ir ļoti svarīgi, lai katrs brauciens ar Kapteiņa Laivu Dāvids būtu drošs un patīkams gan Kapteinim, gan līdzbraucējiem, tāpēc, pirms uzkāpšanas uz laivas un visa brauciena laikā ir jāievēro visi zemāk norādītie noteikumi.

 

Kapteiņa Laivas Kapteinim ir tiesības neuzsākt vai pārtraukt braucienu, gadījumā, ja kāds no braucējiem uzvedas agresīvi, atrodas alkohola vai kādu citu apreibinošo vielu ietekmē, kas var apdraudēt Kapteiņa, citu līdzbraucēju vai pašas iereibušās personas drošību brauciena laikā. 

 

Uz Kapteiņa Laivas ir kategoriski aizliegts:

 

 • Pārmērīgi lietot alkoholiskos dzērienus, tumšo krāsu ogu sulas/dzērienus. Atsevišķos gadījumos ar Kapteiņa Laivas Kapteini ir iespējams vienoties par vieglo alkoholisko dzērienu lietošanu (nelielos apjomos) uz Kapteiņa Laivas. Kategoriski aizliegts lietot sarkanvīnu.

 • Lietot taukainus/smērējošus ēdienus (čipsus, kūpinātus produktus, burgerus, frī kartupeļus, mērces, šokolādes, utt.), ogas (mellenes, ķiršus, kazenes utt.).

 • Lietot līdz paņemtos ēdienus/dzērienus stikla traukos (papīra vai plastikāta trauki ir atļauti).

 • Bojāt, smērēt vai jebkādā veidā radīt bojājumus Kapteiņa Laivai un tās inventāram.

 • Smēķēt (tai skaitā arī elektroniskās cigaretes).

 • Ņemt līdzi mājdzīvniekus (tai skaitā jebkāda veidu mazos klēpju sunīšus).

 • Uzkāpt uz Kapteiņa Laivas augstpapēžu kurpēs, kurpēs ar spiciem papēžiem, kurpēm, kas kuras atstāj svītras (ieteicams apavos ar gaišām zolēm).

 • Nokāpt vai lekt ārā no laivas, bez Kapteiņa atļaujas. Atrodoties uz Kapteiņa Laivas, Klienta pienākums bez ierunām ir izpildīt Kapteiņa norādījumus.

Bērniem līdz 12 gadiem obligāti uzkāpjot uz laivas un visa brauciena laikā ir jābūt uzvilktām glābšanas vestēm (glābšanas vestes tiek nodrošinātas visiem līdzbraucējiem). Vecāki ir pilnībā atbildīgi par savu bērnu uzvedību uz laivas.

 

Ja, tiek pārkāpts, kāds no augstākminētajiem punktiem, brauciens var tikt pārtraukts vai atcelts un Klienta veiktā samaksa netiek atgriezta. Ja, Klients neierodas uz braucienu, brauciens tiek uzskatīts par notikušu un Klienta veiktā samaksa netiek atgriezta. Rezervācija tiek garantēta, tikai pēc savlaicīga rēķina apmaksas un naudas saņemšanas SIA Kapteiņa Laiva bankas kontā. Ja maksājums tiek veikts īsi pirms rezervētā brauciena, lūgums atsūtīt maksājuma uzdevumu.

 

Ja, Klients kavē izbraukšanas laika sākumu, nokavētais laiks tiek ieskaitīts kopējā brauciena laikā, netiek kompensēts un atgriešanās Jahtklubā notiek atrunātajā laikā.

 

Brauciens var tik atcelts sliktu laika apstākļu vai tehnisku iemeslu dēļ. Apmācies, mākoņains, lietains laiks netiek uzskatīts par sliktiem laika apstākļiem un par iemeslu brauciena atcelšanai un rezervācijas maksas atgriešanai. Ja brauciens tiek atcelts tehnisku iemeslu dēļ, Klientam 2 darba dienu laikā tiek atgriezta samaksātā brauciena maksa uz Klienta norādīto bankas kontu.

 

Lai drošs, izdevies un patīkamām emocijām pilns izbrauciens ar Kapteiņa Laivu Dāvids!

* Norādītās cenas ir spēkā veicot iepriekšēju rezervāciju un rēķina apmaksu. Brauciena cenas, bez iepriekšējas rezervācijas, pieejamas sadaļā "Maršruti un cenas". 

20210621_212731(0).jpg
 • Facebook Kapteiņa Laiva
 • Instagram Kapteiņa Laiva
20210708_230453.jpg

Ja, Jums ir radušies kādi jautājumi vai vēlaties veikt rezervāciju, lūdzu sazinieties ar mums: 
+371 28356000; +371 28386000
info@kapteinalaiva.lv

www.kapteinalaiva.lv

Kapteiņa Laiva DĀVIDS ir notauvota Andrejostas jahtklubā (Rīgā, Eksporta ielā 3B). Jahtklubs atrodas ~ 15 minūšu gājienā no Vecrīgas un ir viegli sasniedzams ar kājām, sabiedrisko transportu vai auto.

©2022 © SIA Kapteiņa Laiva. Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.

 • Facebook Kapteiņa Laiva
 • Instagram Kapteiņa Laiva
bottom of page