top of page
Kapteina Laiva Davids.jpg
 • Instagram Kapteiņa Laiva
 • Facebook Kapteiņa Laiva

Atpūta uz ūdens pašā Rīgas sirdī ar KAPTEIŅA LAIVU DĀVIDS
Privātie izbraucieni sākot jau tikai no 85 EUR līdz 5 personām

Kapteiņa Laivas Dāvids noteikumi

Mums ir ļoti svarīgi, lai katrs brauciens ar Kapteiņa Laivu Dāvids būtu drošs un patīkams gan Kapteinim, gan līdzbraucējiem, tāpēc, pirms uzkāpšanas uz laivas un visa brauciena laikā ir jāievēro visi zemāk norādītie noteikumi.

 

Kapteiņa Laivas Kapteinim ir tiesības neuzsākt vai pārtraukt braucienu, gadījumā, ja kāds no braucējiem uzvedas agresīvi, atrodas alkohola vai kādu citu apreibinošo vielu ietekmē, kas var apdraudēt Kapteiņa, citu līdzbraucēju vai pašas iereibušās personas drošību brauciena laikā. 

 

Uz Kapteiņa Laivas ir kategoriski aizliegts:

 

 • Pārmērīgi lietot alkoholiskos dzērienus, tumšo krāsu ogu sulas/dzērienus. Atsevišķos gadījumos ar Kapteiņa Laivas Kapteini ir iespējams vienoties par vieglo alkoholisko dzērienu lietošanu (nelielos apjomos) uz Kapteiņa Laivas. Kategoriski aizliegts lietot sarkanvīnu.

 • Lietot taukainus/smērējošus ēdienus (čipsus, kūpinātus produktus, burgerus, frī kartupeļus, mērces, šokolādes, utt.), ogas (mellenes, ķiršus, kazenes utt.).

 • Lietot līdz paņemtos ēdienus/dzērienus stikla traukos (papīra vai plastikāta trauki ir atļauti).

 • Bojāt, smērēt vai jebkādā veidā radīt bojājumus Kapteiņa Laivai un tās inventāram.

 • Smēķēt (tai skaitā arī elektroniskās cigaretes).

 • Ņemt līdzi mājdzīvniekus (tai skaitā jebkāda veidu mazos klēpju sunīšus).

 • Uzkāpt uz Kapteiņa Laivas augstpapēžu kurpēs, kurpēs ar spiciem papēžiem, kurpēm, kas kuras atstāj svītras (ieteicams apavos ar gaišām zolēm).

 • Nokāpt vai lekt ārā no laivas, bez Kapteiņa atļaujas. Atrodoties uz Kapteiņa Laivas, Klienta pienākums bez ierunām ir izpildīt Kapteiņa norādījumu

Bērniem līdz 12 gadiem obligāti uzkāpjot uz laivas un visa brauciena laikā ir jābūt uzvilktām glābšanas vestēm (glābšanas vestes tiek nodrošinātas visiem līdzbraucējiem). Vecāki ir pilnībā atbildīgi par savu bērnu uzvedību uz laivas.

 

Ja tiek pārkāpts, kāds no augstākminētajiem punktiem, brauciens var tikt pārtraukts vai atcelts un Klienta veiktā samaksa netiek atgriezta. Ja, Klients neierodas uz braucienu brauciens tiek uzskatīts par notikušu un Klienta veiktā samaksa netiek atgriezta. Rezervācija tiek garantēta, ja rēķina apmaksa ir veikta līdz norādītajam apmaksas datumam. Ja rēķina apmaksa nav veikta norādītājā termiņā, rezervācija netiek garantēta un konkrētais laiks ir pieejams atkal rezervācijai ikvienam.

 

Ja Klients kavē izbraukšanas laika sākumu, nokavētais laiks tiek ieskaitīts kopējā brauciena laikā, netiek kompensēts un atgriešanās Jahtklubā notiek atrunātajā laikā.

 

Brauciens var tik atcelts sliktu laika apstākļu vai tehnisku iemeslu dēļ. Apmācies, mākoņains, lietains laiks netiek uzskatīts par sliktiem laika apstākļiem un par iemeslu brauciena atcelšanai un rezervācijas maksas atgriešanai. Ja brauciens tiek atcelts tehnisku iemeslu dēļ, Klientam 1 darba dienas laikā tiek atgriezta samaksātā brauciena maksa uz Klienta norādīto bankas kontu.

Ja Klients vēlas atcelt vai pārcelt rezervēto privāto braucienu:

 • 7 dienas pirms rezervētā brauciena, Klients zaudē iemaksāto rezervācijas maksu 50% apmērā

 • 3 dienas pirms rezervētā brauciena, Klients zaudē iemaksāto rezervācijas maksu 75% apmērā

 • 2 dienas pirms rezervētā brauciena, Klients zaudē iemaksāto rezervācijas maksu 100% apmērā

Ja Klients kavē izbraukšanas laika sākumu privātajam braucienam, nokavētais laiks tiek ieskaitīts kopējā brauciena laikā, netiek kompensēts un atgriešanās Jahtklubā notiek atrunātajā laikā.

Īpaši svarīga informācija par publiskajiem braucieniem. Lūdzu ierasties vismaz 5 minūtes pirms rezervētā izbraukšanas laika. Lūdzu iepriekš pārbaudiet Kapteiņa Laivas atrašanās vietu. Publiskie braucieni tiek uzsākti noteiktajā laikā. Ja Klients kavē atrunāto izbraukšanas laiku, Klients netiek gaidīts (lūdzu ņemt vērā un respektēt, ka braucienā dodas arī citas personas). Ja  Klients ir nokavējis publiskā brauciena atiešanas laiku jebkādu iemeslu dēļ, nauda par nokavēto braucienu Klientam netiek atgriezta. Atceļot rezervāciju publiskajam braucienam, Klients zaudē iemaksāto rezervācijas maksu 100% apmērā.

Lai drošs, izdevies un patīkamām emocijām pilns izbrauciens ar Kapteiņa Laivu Dāvids!

Kapteina Laiva Davids.jpg

Ja, Jums ir radušies kādi jautājumi vai vēlaties veikt rezervāciju, lūdzu sazinieties ar mums: 
+371 28356000; +371 28386000
info@kapteinalaiva.lv

www.kapteinalaiva.lv

KAPTEIŅA LAIVA DĀVIDS ir notauvota Andrejostas jahtklubā (Rīgā, Eksporta ielā 1D). Jahtklubs atrodas ~ 15 minūšu gājienā no Vecrīgas un ir viegli sasniedzams ar kājām, sabiedrisko transportu vai auto.

©2023 © SIA Kapteiņa Laiva. Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.

Kapteina Laiva

Rezervē braucienu laicīgi un ietaupi līdz pat 25% no brauciena cenas

Rezervāciju braucieniem ar Kapteiņa Laivu Dāvids ir iespējams veikt:  
- tiešsaistē www.kapteinalaiva.lv (tikai kopbraucieniem un iecienītākajiem braucieniem)
   - zvanot pa tālruni: +371 28356000 / +371 28386000 vai rakstot WhatsApp
   - rakstot uz e-pastu: info@kapteinalaiva.lv

Iepriecini mīļotos un uzdāvini neaizmirstamu un emocijām bagātu braucienu ar Kapteiņa Laivu Dāvanu kartes no 85 EUR

Pilsētas Kanāls   Daugava   Baltezers   Mazā Daugava   Ķīšezers   Lielupe   Sarkandaugava   Buļļupe   Jūras Vārti   Jūsu sapņu maršruts
bottom of page