top of page

Šeit Jūs atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

No kuras vietas tiek uzsākti braucieni ar Kapteiņa Laivu?

Visi braucieni ar Kapteiņa Laivu Dāvids tiek uzsākti no Andrejostas Jahtkluba. Par papildus samaksu ir iespējams vienoties par brauciena uzsākšanu vai brauciena beigām citā vietā.

Cik personas Kapteiņa Laiva var uzņemt uz sava klāja?

Kapteiņa Laiva uz sava klāja var uzņemt līdz 9 personām. Jebkura vecuma bērns tiek uzskatīts kā viena persona, tas nozīmē, ka kopējais personu skaits (bērni un pieaugušie kopā) nedrīkst pārsniegt 9 personas.

Vai ir iespējams dodieties izbraucienā tikai vienai vai divām personām un kāda būs brauciena cena?

Braucienā droši var doties kaut vai tikai viena vai divas personas, bet par braucienu tiks aprēķināta minimāla maksa, kas ir norādīta pie attiecīgā brauciena maršruta par 4 personām. 

 

Vai ir iespējams saņemt rēķinu par braucienu?

Jā, par visiem braucieniem tiek izrakstīts rēķins ar Klienta nepieciešamajiem rekvizītiem.

Vai Kapteiņa Laiva ir aprīkota cilvēkiem ar īpašām vajadzībām?

Laiva speciāli nav aprīkota cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, bet noteikti vienmēr ir iespējams atrast labāko risinājumu, lai jebkurš varētu izbaudīt atpūtu uz ūdens. Ļoti svarīgi pirms tam atrunāt visas detaļas, lai varētu izvēlēties / sagatavot labāko risinājumu ērtākai iekāpšanai laivā (cita piestātne, papildus cilvēks, kurš varētu palīdzēt, utt.).

Esam veikuši rezervāciju 5 personām, bet ir pamainījušies plāni un vēl 3 personas vēlas pievienoties braucienam, vai tas ir iespējams?

Jā, protams, tas ir iespējams. Attiecīgi būs nepieciešams no Jūsu puses piemaksāt starpību par pārējām personām. Starpību ir iespējams apmaksāt veicot pārskaitījumu, kā arī uz vietas skaidrā naudā vai ar bankas karti (tikai ar karti kura nodrošina bez kontaktu maksājumus). Maksājums ir jāveic pirms brauciena uzsākšanas.

Esam veikuši rezervāciju, piemēram, braucienam Pilsētas Kanāla romantika, bet ierodoties Jahtklubā esam nolēmuši, ka tomēr vēlamies doties braucienā apkārt Zaķusalai vai uz Jūrmalu? Vai ir iespējams veikt maršruta izmaiņas?

Jā, ir iespējams veikt maršruta izmaiņas braucieniem, kas ir tāda paša ilguma, piemaksājot starpību. Braucieni, kuri ir garāki nekā rezervētais brauciens, ja nākamais laiks ir pieejams, tad piemaksājot starpību ir iespējams arī izvelēties citu maršrutu un pagarināt savu braucienu.

Vai īpašos gadījumos ir iespējams izrotāt / izdekorēt laivu?

Iepriekš vienojoties ir iespējams izrotāt / izdekorēt laivu, ja tas nerada nekādus bojājumus / smērējumus laivai. Svarīgi ņemt vērā, ka laivas izdekorēšana un dekorējumu noņemšana notiek rezervētā brauciena laika ietvaros, kas nozīmē, ka ja Klients vēlās izdekorēt laivu ir nepieciešams ieplānot lielāku rezervācijas laiku, nekā tas ir izvēlētajam maršrutam. Nestandarta izdekorēšanas gadījumos var tikt piestādīta papildus maksa par laivas izdekorēšanu. Ja dekorēšanas vai dekorējumu noņemšanas laikā tiek nodarīti kādi bojājumi, Klientam par tiek piestādīts rēķins par nodarītajiem  bojājumiem.

Vai dzērieni un ēdieni ir atļauti uz Kapteiņa Laivas?

Jebkāda ēdienu un dzērienu (izņemot ūdeni) lietošana uz laivas ir aizliegta, izņemot gadījums, kad tas tiek iepriekš atrunāts un ir veikta "Laivas uzkopšanas maksa", arī šādos gadījumā ir jāievēro norādītie ierobežojumi. Skatīt sadaļu Noteikumi. Ja vēlēsieties uz Kapteiņa Laivas Dāvids baudīt Jūsu līdzpaņemtās uzkodas vai dzērienus, papildus tiks aprēķināta "Laivas uzkopšanas maksa" līdz 5 personām 25 EUR apmērā / līdz 9 personām 50 EUR apmērā. Iepriekšēja saskaņošana ir obligāta.

Jebkurā gadījumā alkoholisko dzērienu lietošana ir atļauta uz laivas normas robežās līdz tas neapdraud Kapteiņa, citu līdzbraucēju vai pašas iereibušās personas drošību brauciena laikā. Nulles tolerances politika pret jebkāda veida agresiju un ierunām attiecībā uz noteikumu ievērošanu. Pie pirmās agresijas pazīmēm, brauciens tiek nekavējoties pārtraukts un tiek informēta policija.

Vai uz Kapteiņa Laivas ir atļauts smēķēt?

Smēķēšana un elektronisko cigarešu lietošana uz laivas ir kategoriski aizliegta.

Vai uz Kapteiņa Laivas drīkst līdzi ņemt dzīvniekus?

Jebkādu dzīvnieku ņemšana uz laivas ir kategoriski aizliegta (tai skaitā jebkāda veidu mazie klēpju sunīši, kaķīši utt.). Atsevišķos gadījumos ir iespējams iepriekš vienojoties, līdzi paņemt savu mājdzīvnieku uz laivas, papildus tiks aprēķināta maksa sākot no 100 EUR, iepriekšēja saskaņošana ir obligāta. Asistentu suņi uz Kapteiņa Laivas ir atļauti (nepieciešams uzrādīt asistenta suņa apliecību), iepriekšēja informēšana ir obligāta.

Kas notiek, ja Klients kavē brauciena sākumu?

Ja Klients kavē izbraukšanas laika sākumu, nokavētais laiks tiek ieskaitīts kopējā brauciena laikā, kā arī maršruts var tikt samazināts vai mainīts, netiek kompensēts un atgriešanās Jahtklubā notiek atrunātajā laikā. Norādīties laiks ietver sevī Klienta/u uzkāpšanu / nokāpšanu no Kapteiņa Laivas. Lūgums infromēt, ja tiks kavēts brauciens.

Vai ir atļauts peldēties brauciena laikā?

Nē, drošības apsvērumu dēļ peldēšanās no laivas nav atļauta.  Peldēšanās ir atļauta braucienos uz Baltezeru, Balto Kāpu un Jūrmalu, kad laiva ir piestājusi pie krasta. Katra persona ir atbildīga par savu drošību peldēšanās laikā no krasta.

Vai tuvumā ir auto stāvvieta?

Auto ir iespējams ērti novietot maksas autostāvvietā jahtkluba teritorijā vai arī tuvākajā apkārtnē.

Kādos gadījumos var tik atcelti braucieni?

Kapteiņa Laiva patur tiesības atcelt braucienu, ja ir nepiemēroti / nedroši laika apstākļi (stiprs vējš / lietus), kas var apdraudēt Klientu drošību uz ūdens, kā arī tehnisku iemeslu dēļ. Ja brauciens tiek atcelts nedrošu laika apstākļu vai tehnisku iemeslu dēļ, Klientam 1 darba dienas laikā tiek atgriezta samaksātā brauciena maksa uz Klienta norādīto bankas kontu.

 

Vai brauciens tiek atcelts, ja ir apmācies vai lietains laiks?

Apmācies, mākoņains, lietains laiks netiek uzskatīts par sliktiem laika apstākļiem un par iemeslu brauciena atcelšanai un rezervācijas maksas atgriešanai.

Ja Jums ir radušies kādi citi jautājumi, droši zvaniet vai rakstiet:
+371 28356000 
info@kapteinalaiva.lv

Kapteina_Laiva_Davids.jpg

©2024 © SIA Kapteiņa Laiva. Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.

bottom of page